Arachne Audio Explores Cutting-Edge Audio Tech at ISEurope 2024! - Arachne Audio

„Arachne Audio“ tyrinėja pažangiausias garso technologijas „ISEurope 2024“!

Džiaugiamės galėdami pranešti apie įdomų mūsų komandos tobulėjimą! „Arachne Audio“ buvo pakviestas dalyvauti prestižiniame „Integrated Systems Europe“ (ISEurope) 2024 – pirmaujančiame pasauliniame renginyje technologijų ir inovacijų pasaulyje. Nors šiais metais savo gaminių nedemonstruosime, mūsų komanda ruošiasi imtis tiriamosios misijos, kad įsigilintų į naujausius garso technologijų pasiekimus.

Tai unikali galimybė mums įsisavinti naujas idėjas, užmegzti ryšius su pramonės lyderiais ir sugrąžinti daugybę žinių, kurios paskatins mūsų ateities naujoves. Mūsų tikslas yra įtraukti šias pažangiausias technologijas ir įžvalgas į savo gaminius, užtikrinant, kad ir toliau siūlytume jums geriausius garso sprendimus.

Išsami parduotuvės uždarymo ir užsakymo informacija: norėdami kuo geriau išnaudoti šią galimybę, padarysime trumpą pertrauką nuo įprastinės veiklos. Atkreipkite dėmesį, kad mūsų parduotuvė laikinai nedirbs nuo 2024 m. sausio 31 d. iki vasario 7 d.

Bet nesijaudinkite! Siekiant užtikrinti sklandžią patirtį mūsų klientams, visi užsakymai, pateikti iki sausio 25 d., bus išsiųsti iki mūsų uždarymo. Rekomenduojame užsakymus pateikti iš anksto, kad išvengtumėte nepatogumų.

Džiaugiamės dėl šios kelionės ir to, ką ji reiškia „Arachne Audio“ ateičiai. Sekite naujienas ir įžvalgas iš mūsų apsilankymo ISEurope 2024. Nekantraujame pasidalinti savo patirtimi ir naujoviškomis idėjomis su savo mylima bendruomene.

Dėkojame už nuolatinę paramą ir supratimą. Štai kaip tyrinėti naujus garso technologijų horizontus!

Šilti linkėjimai,

Arachne Audio komanda

Grįžti į tinklaraštį